برچسب­ برد مدار چاپی

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. الکترونیک
  4. chevron_right
  5. برچسب­ برد مدار چاپی

برچسب­ برد مدار چاپی

شناسایی و ردیابی برد مدار چاپی

برچسبی که بر روی برد مدار چاپی قرار می­ گیرد با فشار زیادی در تمام پروسه­ ی تولیدش مواجه می­ شود. چاپ معیوب یا بی­ کیفیت می­ تواند بر نظارت در پروسه ­ی تولید، محاسبات و مصرف برد مدار چاپی در تولید نهایی اثر بگذارد. چنین شرایطی که برای دوام و خوانایی متن لازم هستند در درون روندی که برای انتخاب محلول چاپی طی می ­شود، به وجود می­ آیند.


چاپ برچسب برد مدار چاپی

استفاده از تکنولوژی که در لحیم­ کاری قطعات و پاک سازی باقی­مانده مواد استفاده می شود بسیار چالش برانگیز است. برای مثال دما می­ تواند به ۳۰۰ درجه ی سانتیگراد (۵۷۲ درجه ی فارنهایت) برسد و پراکندگی حلال­ ها تحت فشار بالا ممکن است برچسب و متن چاپ شده را دچار مشکل کنند.
تست­های آزمایشگاهی طول عمر برای بخش­ های متقاضی (مانند هوانوردی، صنعت اتوموبیل و جنگ­ افزارها) فشار گرمایی و مکانیکی بالایی را بازتولید می­ کند که برچسب چاپی ( مقاوم در برابر یو وی، رطوبت، گرما، سرما، اختلاف دما و…) را در شرایط خطرسازی قرار می ­دهد.
برخی از قوانین بین المللی عملکرد چاپ (استاندارد UL) و آنهایی که مواد تعدیل یافته را شامل می ­شوند باید قسمتی از پروسه­ ی انتخاب تکنولوژی چاپ را نیز تشکیل دهند.

محصولات مرتبط

برچسب­ فرآورده­ های آزمایشگاهی
برچسب­ گذاری لاستیک ماشین
فهرست