برچسب گذاری روی کالا و قفسه ها

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. الکترونیک
  4. chevron_right
  5. برچسب گذاری روی کالا و قفسه ها

برچسب گذاری روی کالا و قفسه ها

قطعا می دانیم که بارکدها و لیبل های چاپی باعث سهولت فرآیند حمل و نقل در قفسه­ های انبار می شوند و تکنولوژی چاپ حرارتی، به محدودیت­ های ذخیره ­سازی در انبارهای مختلف کمک شایانی می کند.
از آنجایی که در یک انبار برچسب قفسه­ ها باید کاملا برای اپراتورها قابل رویت باشد و و تمامی لیبل ها توسط بارکد خوان به راحتی قابل خوانش باشند، برچسب گذاری روی کالاها و قفسه ها، هم به شناسایی مکان­ های ذخیره ­سازی کمک می­ کند و هم مدیریت کالاها را منسجم میسازد ودر نتیجه پروسه ­ی ارسال سفارش را سرعت می بخشد.
محدودیت ­ها:
بعضی از انواع تکنولوژی­ های چاپ برای حرارت ­های بالا، رطوبت بالا و سطوح دارای گرد و غبار در انبارها مناسب نیستند. برچسبی که آسیب دیده یا بد چاپ شده است می­ تواند باعث ریسک هایی شود که در ادامه به آنها اشاره خواهدشد:

-ایجاد خطا در سیستم های کامپیوتری به هنگام ثبت کالا

– عدم خوانایی توسط چشم انسان


از سمتی دیگر، بعضی انبارها رو به بیرون و هوای آزاد باز می­ شوند و در معرض آسیب توسط رطوبت هوا، اشعه­ ی یو وی و اختلافات گرمایی قرار می­ گیرند. همچنین ممکن است محصولات مایع مانند حلال­ها، باعث لکه دار شدن برچسب و یا آسیب به متن چاپی شوند. تمامی این عوامل هنگام انتخاب محلول چاپ باید در نظر گرفته شوند.

محصولات مرتبط

چاپ کارت ها و اتیکت ها
فهرست