درباره اپما

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. درباره اپما

شرکت اندیشه پرداز ماد

شرکت اندیشه پرداز ماد ( اپما ) با بیش از یک دهه تجربه، در زمینه تولید لیبل و تأمین تجهیزات و مواد مصرفی لیبل و بارکد، فعالیت دارد. تولید برچسب در ابعاد و جنس های مختلف، فروش انواع تجهیزات وابسته از قبیل لیبل پرینتر، انواع ریبون های حرارتی و بارکدخوان از جمله خدماتی است که در این شرکت ارائه می شود.

تولید90%
90%
طراحی80%
80%
سفارش70%
70%
درباره اپما (شرکت اندیشه پرداز ماد)

موارد کاربرد

APMACO

موارد کاربرد محصولات شرکت اپما را در طیف وسیعی از صنایع می توان مشاهده کرد: چاپ کارت و اتیکت – علامت گذاری قطعات مکانیکی – برچسب گذاری روی گیاهان، احشام، لاستیک ماشین، برد مدار چاپی، جعبه ها، کالاها، قفسه ها، بسته بندی فرآورده های منجمد، مواد شیمیایی و بسیاری موارد دیگر.

محصولات

APMACO

محصولات شرکت اندیشه پرداز ماد ( اپما ) شامل تولید انواع برچسب و ریبون حرارتی و همچنین فروش انواع و اقسام پرینتر لیبل و بارکدخوان می باشد. این مجموعه تلاش نموده است با بکار گیری بروزترین تجهیزات و ماشین آلات صنعتی در حوزه چاپ، خدماتی در خور شان مشتریان خود را به آنها عرضه دارد.

اطلاعات تماس

APMACO

شرکت اپما بر این باور است که ارائه یک پشتیبانی حرفه ای و مفید به مشتریان، همواره در گرو ارتباط مستمر با آنها و دریافت نظرات، پیشنهادات و انتقادات آنها می باشد. به این منظور شما می توانید برای ثبت سفارش های خود و یا طرح هرگونه پرسش با ما در تماس و تعامل باشید.

شما می توانید از طریق شماره تماس ۲۶۳۰۰۶۴۷ – ۰۲۱ و یا ایمیل info@apmaco.ir  با ما در تماس باشید.

شرکت اندیشه پرداز ماد (اپما) با توانایی تولیدانبوه انواع لیبل، برچسب و بارکد آماده ی ارائه ی خدمات خود به سراسر کشور می باشد.

فهرست